Over JES Antwerpen

Wie zijn we?

Wij zijn JES.

We willen vooral dat jij je thuis voelt in de stad. We organiseren met jullie activiteiten en projecten zodat jij samen met anderen je weg vindt.

Je kan bij ons hangen, spelen, leren of gewoon praten. Maar we helpen je ook in je zoektocht naar werk of opleiding.

Want jongeren maken de stad!

Meer weten over onze algemene werking? Neem een kijkje op www.jes.be.

Onze medewerkers:


Abdelhakim El Haouari
abdou.elhaouari@jes.be
gsm: 0478/ 79 32 16
Vormingswerker

Amar Zouggaghi
amar.zouggaghi@jes.be
gsm: 0490/ 11 31 14
Jeugdwerker JACO De Branderij

Amin Akrich
amin.akrich@jes.be
gsm: 0485/ 73 75 67
Jeugdwerker

Anne Vervisch
anne.vervisch@jes.be
gsm: 0490/ 57 97 74
Adjunct-coördinator

Assia Taheri
assia.taheri@jes.be
gsm: 0493/ 56 41 81
Vindplaatsgericht jeugdwerker JACO 21N, Bisthoven & Van Deynse

Ayla Callebert
ayla.callebert@jes.be
gsm: 0485/ 77 85 44
Inhoudelijk medewerker

Claudia Agostinacchio
claudia.agostinacchio@jes.be
gsm: 0485/ 21 24 64
Signaalwerker Welzijn

Derya Halat
derya.halat@jes.be
gsm: 0485/ 21 24 64
Stagiair Kinder en- Meisjeswerking

Desmond Badu
desmond.badu@jes.be
gsm: 0491/ 56 82 60
Jeugdcultuurmedewerker

Dimitry Veyt
dimitry.veyt@jes.be
gsm: 0485/ 77 85 22
Jeugdcultuurmedewerker

Edith Ward
edith.ward@jes.be
gsm: 0490/ 44 47 12
Jongerencoach vrijwilligerswerking

Erwin Van Steenvoort
erwin.vansteenvoort@jes.be
gsm: 0474/ 98 17 60
Projectverantwoordelijke

Fatiha Oyatto
fatiha.oyatto@jes.be
gsm: 0474/ 98 17 60
Jeugdwerker

Fauve Tessens
fauve.tessens@jes.be
gsm: 0471/ 91 12 88
Kindermeisjeswerker

Filip Balthau
filip.balthau@jes.be
gsm: 0491/ 71 46 14
Coördinator

Hakima Touayouch
hakima.touayouch@jes.be
gsm: 0491/ 71 46 14
Stagiair Jeugdwerker

Hassna MRabet
hassna.mrabet@jes.be
gsm: 0478/ 98 04 30
Adjunct-coördinator

Ilias Aissati
ilias.aissati@jes.be
gsm: 0489/ 05 96 80
Jeugdwerker

Jamal Kasmi
jamal.kasmi@jes.be
gsm: 0479/ 52 03 66
Vindplaatsgericht Jeugdwerker

Jan Schepens
jan.schepens@jes.be
gsm: 0493/ 49 36 98
Adjunct-coördinator

Jeroen De Schutter
jeroen.deschutter@jes.be
gsm: 0479/ 99 29 53
Teamcoördinator Rozemaai en Luchtbal

Kaoutar Laghouaji
kaoutar.laghouaji@jes.be
gsm: 0493/ 56 41 70
Vindplaatsgericht jeugdwerker JACO 21N & Deurne-Zuid

Karima Raddahi
karima.raddahi@jes.be
gsm: 0478/ 78 09 38
EVC-medewerker

Kylian Van Eecke
kylian.vaneecke@jes.be
gsm: 0478/ 78 09 38
Stagiair Vormingswerker

Mahmoud Aoulad Abdellah
mahmoud.aoulad@jes.be
gsm: 0489/ 37 42 64
Jongerencoach vrijwilligerswerking

Mostafa Ameziane
mostafa.ameziane@jes.be
gsm: 0489/ 31 52 64
Jobcoach JC Branderij

Mourad Chiboub
mourad.chiboub@jes.be
gsm: 0475/ 75 17 12
Vindplaatsgericht jeugdwerker

Muhammad Ali
muhammad.ali@jes.be
gsm: 0489/ 99 01 95
Jeugdwerker

Nadia Sorgho
nadia.sorgho@jes.be
gsm: 0489/ 05 95 63
Jeugdwerker

Nooria Sherzad
nooria.sherzad@jes.be
gsm: 0485/ 73 03 97
Jobcoach

Rachid El Ajjaj
rachid.elajjaj@jes.be
gsm: 0489/ 31 52 65
Jobcoach JC 21N

Safia Cha-Er
safia.chaer@jes.be
gsm: 0483/ 81 66 55
Jeugdwerker

Samir El Khalfioui
samir.elkhalfioui@jes.be
gsm: 0493/ 56 30 86
Vindplaatsgericht jeugdwerker JACO 21N & Kronenburg

Samyah Haj Amar
samyah.hajamar@jes.be
gsm: 0490/ 11 70 39
Vormingswerker

Sanae Aharoun
sanae.aharoun@jes.be
gsm: 0489/ 05 83 84
Vindplaatsgericht Jeugdwerker

Sanne Lever
sanne.lever@jes.be
gsm: 0485/ 77 88 75
Onderwijscoach

Sarah Chbabi
sarah.chbabi@jes.be
gsm: 0477/ 77 44 57
Jobscoach dames

Simon Standaert
simon.standaert@jes.be
gsm: 0470/ 66 53 28
Stafmedewerker

Thias De Boeck
thias.deboeck@jes.be
gsm: 0489/ 05 88 27
Jeugdwerker

Thomas Surmont
thomas.surmont@jes.be
gsm: 0492/ 46 29 97
Coördinator

Yamina Hitou
yamina.hitou@jes.be
gsm: 0490/ 44 94 72
Jeugdwerker JACO De Branderij

Yasmina MRabet Fahsi
yasmina.mrabet@jes.be
gsm: 0477/ 77 51 10
Jeugdwerker