Over JES Antwerpen

Wie zijn we?

Wij zijn JES.

We willen vooral dat jij je thuis voelt in de stad. We organiseren met jullie activiteiten en projecten zodat jij samen met anderen je weg vindt.

Je kan bij ons hangen, spelen, leren of gewoon praten. Maar we helpen je ook in je zoektocht naar werk of opleiding.

Want jongeren maken de stad!

Meer weten over onze algemene werking? Neem een kijkje op www.jes.be.

Onze medewerkers:


Abdelhakim El Haouari
abdou.elhaouari@jes.be
gsm: 0478/ 79 32 16
Vormingswerker

Amar Zouggaghi
amar.zouggaghi@jes.be
gsm: 0490/ 11 31 14
Jeugdwerker JACO De Branderij

Amin Akrich
amin.akrich@jes.be
gsm: 0485/ 73 75 67
Jeugdwerker

Anne Vervisch
anne.vervisch@jes.be
gsm: 0490/ 57 97 74
Adjunct-coördinator

Assia Taheri
assia.taheri@jes.be
gsm: 0493/ 56 41 81
Vindplaatsgericht jeugdwerker JACO 21N, Bisthoven & Van Deynse

Ayla Callebert
ayla.callebert@jes.be
gsm: 0485/ 77 85 44
Inhoudelijk medewerker

Daphne Reinehr
daphne.reinehr@jes.be
gsm: 0493/ 56 41 40
EVC-medewerker JC Luchtbal & JC Rozemaai

Desmond Badu
desmond.badu@jes.be
gsm: 0491/ 56 82 60
Jeugdcultuurmedewerker

Dimitry Veyt
dimitry.veyt@jes.be
gsm: 0485/ 77 85 22
Jeugdcultuurmedewerker

Erwin Van Steenvoort
erwin.vansteenvoort@jes.be
gsm: 0474/ 98 17 60
Trajectbegeleider

Fatiha Oyatto
fatiha.oyatto@jes.be
gsm: 0474/ 98 17 60
Vomingsmedewerker

Fauve Tessens
fauve.tessens@jes.be
gsm: 0471/ 91 12 88
Kindermeisjeswerker

Filip Balthau
filip.balthau@jes.be
gsm: 0491/ 71 46 14
Coördinator

Hassna MRabet
hassna.mrabet@jes.be
gsm: 0478/ 98 04 30
Adjunct-coördinator

Hilal Yilmaz
hilal.yilmaz@jes.be
gsm: 0478/ 98 04 30
Administratief medewerker

Ilias Aissati
ilias.aissati@jes.be
gsm: 0489/ 05 96 80
Jeugdwerker

Jamal Kasmi
jamal.kasmi@jes.be
gsm: 0479/ 52 03 66
Vindplaatsgericht Jeugdwerker

Jan Schepens
jan.schepens@jes.be
gsm: 0493/ 49 36 98
Adjunct-coördinator

Jeroen De Schutter
jeroen.deschutter@jes.be
gsm: 0479/ 99 29 53
Teamcoördinator Rozemaai en Luchtbal

Kaoutar Laghouaji
kaoutar.laghouaji@jes.be
gsm: 0493/ 56 41 70
Vindplaatsgericht jeugdwerker JACO 21N & Deurne-Zuid

Karima Raddahi
karima.raddahi@jes.be
gsm: 0478/ 78 09 38
EVC-medewerker

Kawther Nam
kawther.nam@jes.be
gsm: 0478/ 78 09 38
Statgiaire Arbeidstrajectbegeleider

Lore Ceyssens
lore.ceyssens@jes.be
gsm: 0490/ 44 47 12
EVC-medewerker

Mohamed Chaaou
mohamed.chaaou@jes.be
gsm: 0474/ 98 18 46
Jeugdwerker JC Deurne

Mostafa Ameziane
mostafa.ameziane@jes.be
gsm: 0489/ 31 52 64
Arbeidscompetentiebegeleider JACO De Branderij

Mourad Chiboub
mourad.chiboub@jes.be
gsm: 0475/ 75 17 12
Vindplaatsgericht jeugdwerker

Muhammad Ali
muhammad.ali@jes.be
gsm: 0489/ 99 01 95
Jeugdwerker

Nadia Sorgho
nadia.sorgho@jes.be
gsm: 0489/ 05 95 63
Jeugdwerker

Parinaz Kashani Haji Kazem
parinaz.kashani@jes.be
gsm: 0485/ 73 03 97
Arbeidscompetentiebegeleider

Rachid El Ajjaj
rachid.elajjaj@jes.be
gsm: 0489/ 31 52 65
Arbeidscompetentiebegeleider JACO 21N

Safia Cha-Er
safia.chaer@jes.be
gsm: 0489/ 31 52 65
Stagiaire Kinder- en Meisjesjeugdwerkster

Samir El Khalfioui
samir.elkhalfioui@jes.be
gsm: 0493/ 56 30 86
Vindplaatsgericht jeugdwerker JACO 21N & Kronenburg

Samyah Haj Amar
samyah.hajamar@jes.be
gsm: 0490/ 11 70 39
Vormingswerker

Sanae Aharoun
sanae.aharoun@jes.be
gsm: 0489/ 05 83 84
Vindplaatsgericht Jeugdwerker

Sanne Lever
sanne.lever@jes.be
gsm: 0485/ 77 88 75
Trajectbegeleider

Sarah Chbabi
sarah.chbabi@jes.be
gsm: 0477/ 77 44 57
Arbeidscomptetentiebegeleider meisjes

Sasan Sadeghi Keshkavij
sasan.sadeghikeshkavij@jes.be
gsm: 0477/ 77 44 57
Klusman

Simon Standaert
simon.standaert@jes.be
gsm: 0470/ 66 53 28
Stafmedewerker

Thias De Boeck
thias.deboeck@jes.be
gsm: 0489/ 05 88 27
Jeugdwerker

Thomas Surmont
thomas.surmont@jes.be
gsm: 0492/ 46 29 97
Coördinator

Thomas Aerts
thomas.aerts@jes.be
gsm: 0489/ 99 06 99
Adjunct-coördinator

Yamina Hitou
yamina.hitou@jes.be
gsm: 0490/ 44 94 72
Jeugdwerker JACO De Branderij

Yasmina MRabet Fahsi
yasmina.mrabet@jes.be
gsm: 0477/ 77 51 10
Jeugdwerker